Evanjelium podľa Marka pre deti

Autor: Scripture Union Slovakia

Kategória:

Vítame vás pri dobrodružstve, na ktoré nás pozýva autor tejto knihy, evanjelista Marek, a jeho priateľ, apoštol Peter. Podľa toho, čo vieme povedať z dávnej histórie, sa títo dvaja muži ako prví rozhodli zapísať príbeh o živote, smrti a vzkriesení muža, ktorý zmenil ich život.

Táto správa ale rozhodne nie je len pre dospelých!
Preto sme sa rozhodli pripraviť sprievodcu Markovým evanjeliom pre deti a tínedžerov od 8 – 14 rokov. Nájdete v ňom 23 lekcií, ktoré obsahujú krátky pracovný list, ktorý sa dá použiť ako omaľovánka, jednoduchú aktivitu na zamestnanie rúk, výklad biblického textu primeraný veku, vysvetlivky náročnejších pojmov a otázky na diskusiu.
Veríme, že deti sa od pomerne skorého veku dokážu popasovať aj s textom „dospeláckej“ Biblie, no určite potrebujú pomoc dospelých vo svojom živote. Preto by sme boli veľmi radi, keby tento materiál slúžil pracovníkom s deťmi v cirkvi či na školách, no ešte viac sa budeme tešiť, ak po ňom siahnu rodičia a pustia sa na cestu objavovania biblických pokladov spolu so svojimi deťmi. (K tomuto materiálu dokonca existuje aj verzia pre dospelých!)
Pracovný zošit pre deti s predlohami na ručné práce vo formáte A4 vychádza osobitne.
Viac informácií nájdete na webovej stránke .

Prejsť do obchodu

Ďalšie materiály od Scripture Union Slovakia