Zamyslenia, ktoré naplnia tvoje srdce radosťou

Autor: nezadaný

Kategória:

Zamyslenia, ktoré naplnia tvoje srdce radosťou

Sally Lloyd-Jones, Jago

101 myšlienok o tom, ako ťa Boh veľmi miluje

Zamyslenia, ktoré naplnia tvoje srdce radosťou prinášajú jednoduché, no hlboké duchovné pravdy z Biblie, ktoré sa prihovárajú čitateľovi bežnou rečou – svoju múdrosť čerpajú z príbehu stvorenia, z histórie a vedy, ale aj z textov veľkých mysliteľov, kazateľov či spisovateľov a ďalších zdrojov – a pozývajú čitateľa upriamiť svoj zrak na Boha, ktorý nás miluje nekonečnou, vytrvalou, nezlomnou, bezhraničnou láskou. Môžu byť výborným doplnením rodinných pobožností, príbehom na dobrú noc, spoločným čítaním alebo aj dodatkom ku knihe Biblia rozpráva o Ježišovi a inšpiráciou pre deti aj dospelých. Táto nenáročná, no zároveň teologicky bohatá kniha odhaľuje biblické pravdy v slove aj obraze – a toto všetko spolu funguje s jediným autorským zámerom: naplniť čitateľovo srdce radosťou.

Autori:

Sally Lloyd-Jonesová je autorkou najpredávanejších kníh zo zoznamu New York Times, napísala viac ako 25 titulov pre kresťanský aj bežný trh. Medzi jej diela patrí Biblia rozpráva o Ježišovi, ktorá získala Platinum Book Award. Zamyslenia, ktoré naplnia tvoje srdce radosťou sa stali knihou roka Asociácie kresťanských vydavateľov. Sally vyrastala v Afrike, na internátnej škole v Anglicku, študovala na Sorbonne a dnes žije v New Yorku. 

Jago je uznávaný ilustrátor, ktorý získal viaceré prestížne ocenenia. Jeho najznámejšou prácou je práve spolupráca so Sally Lloyd-Jonesovou na knihách Biblia rozpráva o Ježišovi a Zamyslenia, ktoré naplnia tvoje srdce radosťou. S rodinou žije v Cornwalle a prostredníctvom online obchodu predáva giclée výtlačky svojich ilustrácií a neustále sa zväčšujúce portfólio ilustrovaných produktov. 

Prejsť do obchodu