Služby prezentované na KDS 2022

Na Konferencii detskej služby sa vždy snažíme predstaviť služby, ktoré možno nepoznáte alebo predstaviť novinku služieb, ktoré už poznáte. Nebolo tomu inak ani na KDS 2022. Rozhodli sme sa pre vás prezentované služby zosumarizovať aj takto vo forme blogu, v prípade, že ste na konferencii neboli alebo ste pred prezentáciami museli odísť.

Príbehy jedného kráľovstva

Prvým skvelým projektom, ktorý sa ešte len chystá je album s novými detskými piesňami, v ktorých sa deti môžu naučiť o rôznych príbehoch z Biblie o Kráľovi a jeho kráľovstve.​​​​​​​​
​​​​​​​​
Veľmi sa tomuto projektu tešíme a veríme, že práca tejto skvelej kreatívnej skupiny bude pokračovať a že budú požehnaním pre mnoho detí na Slovensku.​​​​​​​​
​​​​​​​​
Všetky informácie o nich nájdete na ich webe či na ich instagrame alebo facebooku.

Lego párty

Detská misia prináša skvelý koncept ako pozvať veriace aj neveriace deti z okolia do vnútra vášho zboru. ​​​​​​​​
​​​​​​​​
Tam si môžu počas jedného dňa spoločne stavať lego mesta, z lega, ktoré vám zadarmo na túto akciu požičia Detská misia a zároveň si budú deti spolu môcť zahrať hry či vypočuť biblický príbeh.​​​​​​​​
​​​​​​​​
Viac informácií sa dozviete aj v tomto promo videu a v popise pod ním:

Precept ministries

Táto služba sa síce nevenuje len materiálom pre deti, ale chce u všetkých vekových kategórií budovať lepšiu schopnosť čítať Bibliu, rozumieť jej a aplikovať ju do svojho života.​​​​​​​​
​​​​​​​​
Pre deti vydali niekoľko materiálov, ktoré nájdete aj na našom webe. ​​​​​​​​
​​​​​​​​
Sme radi, že aj tejto téme sa na Slovensku niekto verne venuje.​​​​​​​​

Martina Hargašová a jej knihy

Martina Hargašová sa venuje písaniu a vydávaniu kníh. Na konferencii nám predstavila svoju knihu, v ktorej rozpovedala svoj príbeh toho, ako sa stretla s Ježišom a ako vyzeral jej život s ním. Viac o knihe sa dozviete aj v tomto článku a kúpiť si ju môžete na weboch rôznych kníhkupectiev.

Okrem vydávania vlastných kníh, Martina pomáha s vydávaním aj iným. Najnovšie sa venuje pomoci s vydávaním vzdelávacích materiálov pre najmenších. Jednou z takýchto kníh pomôže najmenším naučiť sa čítať.

Knižnica Pracujem s deťmi

V neposlednom rade by sme vás chceli povzbudiť, aby ste si prezreli aj Knižnicu materiálov, ktorú nájdete na našom webe.

Všetky materiály v tejto Knižnici sú pre vás k dispozícii zadarmo na stiahnutie. Už ich tu nájdete 106! Sú zoradené v rôznych kategóriách a sú to skutočne rôznorodé materiály od hier, cez pracovné listy a vymaľovánky až po celé lekcie.

Budeme sa tešiť, keď do knižnice svojím materiálom prispejete aj vy. Stačí ho poslať na email pracujemsdetmi@gmail.com a my ho zverejeníme, aby slúžil ďalším. Ďakujeme všetkým, ktorí nám už svoje materiály poslali.

Ak sú pre vás materiály, ktoré v Knižnici nájdete, užitočné, budeme radi, keď chod Knižnice podporíte pravidelným finančným darom na portáli dakujeme.sk.