10
JÚL

Dátum: 10.07.2021 - 23.07.2021

Miesto: Kľačno

Cena: rôzna

Viac infoRegistrácia

Tábor Levitov

Milé deti, rodičia, mládež a vedúci,

máme veľkú radosť, že po ročnej prestávke otvárame prihlasovanie do nového ročníka Tábora Levitov 2021.

Oproti minulému roku, kedy sme kvôli pandémii zorganizovali inú formu tábora, dnes vo viere pracujeme na príprave tábora tak, ako ho poznáme. Pandemické opatrenia sa zmierňujú a situácia zlepšuje. Máme nádej, že sa v lete budeme môcť všetci bez obáv stretnúť. Mnoho vecí však ešte nevieme a aj to, čo platí dnes sa môže v krátkej dobe zmeniť. Prosíme Vás, aby ste sledovali našu web stránku, kde sa budeme snažiť informácie stále aktualizovať.

Prihlášky nájdete v menu hore. Vyberte si tú svoju – podľa turnusu a pozorne ju vyplňte.

Sme presvedčení, že spoločne nájdeme pre každého to najlepšie miesto. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety a pomôcť koľko budeme môcť.

V prípade otázok píšte na adresu tabory.levitov(at)gmail.com alebo priamo podľa turnusu na taborlevitov1(at)gmail.com a taborlevitov2(at)gmail.com

Prihlásenie je záväzné až po obdržaní potvrdenia o prijatí.

Tento rok to môže byť náš 25. ročník. Po prestávke spôsobenej pandémiou máme trochu pocit, ako by sme začínali od začiatku. Sme vďační Bohu, že máme verných a zapálených spolupracovníkov,  ktorí mnohí vychodili tábor od malého dieťaťa. Veríme, že aj vďaka spojeniu generácii sme vytvorili dobrý, zdravý a funkčný tím. K tejto sile a skúsenostiam preverených časom však potrebujeme veľa Božej milosti. Veríme, že sa o všetkých postaráme ešte lepšie ako doteraz. Už teraz Vás však prosíme o láskavosť a trpezlivosť.

Ešte raz – vitajte!

Vedenie Tábora Levitov