08
JÚL

Dátum: 08.07.2023 - 15.07.2023

Miesto: Nová Lehota

Cena: 100 €

Viac infoRegistrácia

Pod ťarchou zlata

Royal rangers je jeden z najväčších a najprepracovanejších programov pre rozvoj detí.
Naučí Vaše dieťa postarať sa o seba aj o druhých.
A to všetko dobrodružným, bezpečným, zábavným a priateľským spôsobom.

Detský stanový tábor 2023

sa uskutoční v dňoch 8.-15. júla 2023  v Novej Lehote – Doline

Ahoj! Príď s nami zažiť dobrodružstvo! Prenesieme sa do obdobia divokého západu medzi kovbojov a indiánov, keď cena zlata prudko stúpala a odolať jeho lákavému lesku dokázal málokto. Ak chceš vedieť, ako sa s tým popasujú hrdinovia nášho príbehu, príď a staň sa jedným z nich!

Milé deti, vážení rodičia.
Blíži sa ďalší skvelý tábor, ktorý pre vás pripravili vedúci Royal Rangers na Slovensku. Môžu sa ho zúčastniť dievčatá a chlapci, ktorí dovŕšili vek 8 rokov a neprekročili 15 rokov. Vydaj sa s nami na cestu plnú dobrodružstiev! Spolu zdoláme výzvy, ktoré ležia pred nami. A to všetko v krásnej prírode…

Tak príď na náš tábor, si srdečne pozvaný. Nevadí, ak nie si Ranger, stačí ak máš chuť a odvahu. Nebudeš ľutovať.
Náplňou tábora nebudú žiadne nebezpečné akcie, ale chceme vás naučiť zručnostiam, ktoré sa vám v živote určite zídu. Napríklad: nájsť odvahu prekonať prekážky, zvládnuť a prekonať strach, nesmelosť a pocity menejcennosti, naučiť sa viac samostatnosti pri varení jedla, obliekaní, spánku, hygiene a ďalšie potrebné veci pre život. Sme kresťanská organizácia, preto sa budeme učiť základom kresťanskej viery a morálky, ako prežiť v džungli dnešnej spoločnosti. Táboríme podľa pravidiel Royal Rangers, to znamená, že žijeme v kmeňoch po 6-8 detí, spíme v stanoch, väčšinu jedla si varíme sami, staráme sa o mladších a hrou sa pripravujeme na život. Viac informácií o našich minulých aktivitách nájdete na www.royal-rangers.sk. Veríme, že tohtoročný tábor bude opäť pre všetkých veľkým dobrodružstvom, na ktoré budeme radi spomínať. Teší sa na Vás tím vedúcich RR.