02
JÚL

Dátum: 02.07.2023 - 29.07.2023

Miesto: rôzne

Cena:

Viac infoRegistrácia

KECY

Kecy – anglické letné tábory

Nie je nič lepšie, ako vidieť, keď študenti počujú a príjmu evanjelium a pozorovať, ako ich následne miestna mládežnícka skupina vedie do rastúceho vzťahu s Kristom.

To ponúkajú KECY, evanjelizačná misijná služba. KECY nie je iba tábor, ale tiež celoročná služba pre lokálne zbory. Je to platforma na trénovanie mládežníckych skupín ako robiť relevantne evanjelizáciu, učeníctvo, viesť skupinky, a mentorovať. Taktiež to pomáha mládežníkom nachádzať ich obdarovania, vystrojovať ich k službe, a často to zjednotí tím ľudí, ktorí začnú mládežnícku prácu. Na dosiahnutie tohto cieľa už vyše 10 rokov systematicky pracujeme cez tréningy, návštevy zborov a našou účasťou na týchto táboroch počas leta. Naša organizácia pomohla na Slovensku zorganizovať už vyše 100 KECY táborov.

Hlavný vedúci projektu je Daniel Harčar, ktorému výrazne pomáha Ed Rumbold. Taktiež je požehnaním aj príležitostná pomoc ostatných členov TCK.

KECY sú letný anglicko-konverzačný camp pre stredoškolákov. Miesto, kde zažiješ autentickú americkú kultúru s lektormi z USA, spoznáš zaujimavých ľudí z tvojho mesta, kopec zábavy a hodnoty, ktoré ťa udržia. KECY sú na Slovensku už viac ako 20 rokov. Ponúkame ti aj novinky v podobe FUSION (hudobných), či EDGE (športových) campov.