09
JÚL

Dátum: 09.07.2022 - 16.07.2022

Miesto: Nová Lehota

Cena: od 65€

Propagačný materiál

Viac infoRegistrácia

Detský stanový tábor Royal Rangers

Ahoj! Príď s nami zažiť dobrodružstvo!

Prenesieme sa niekoľko storočí do minulosti, keď Rímske impérium rozkvitalo a Rímska armáda verbovala mnohých mládencov do svojich radov. Ako to dopadne s hlavným hrdinom? Príď medzi nás a staň sa súčasťou tohto príbehu !
Milé deti, vážení rodičia.
Blíži sa ďalší skvelý tábor, ktorý pre vás pripravili vedúci Royal Rangers na Slovensku. Môžu sa ho zúčastniť dievčatá a chlapci, ktorí dovŕšili vek 8 rokov a neprekročili 15 rokov. Vydaj sa s nami na cestu plnú dobrodružstiev! Spolu zdoláme výzvy, ktoré ležia pred nami.
A to všetko v krásnej prírode, kde ťa nič neodlúči od JEHO Lásky…
Tak príď na náš tábor, si srdečne pozvaný. Nevadí, ak nie si Ranger, stačí ak máš chuť a odvahu. Nebudeš ľutovať.
Náplňou tábora nebudú žiadne nebezpečné akcie, ale chceme vás naučiť zručnostiam, ktoré sa vám v živote určite zídu. Napríklad:
nájsť odvahu prekonať prekážky, zvládnuť a prekonať strach, nesmelosť a pocity menejcennosti, naučiť sa viac samostatnosti pri varení jedla, obliekaní, spánku, hygiene a ďalšie potrebné veci pre život. Sme kresťanská organizácia, preto sa budeme učiť základom kresťanskej viery a morálky, ako prežiť v džungli dnešnej spoločnosti. Táboríme podľa pravidiel Royal Rangers, to znamená, že žijeme v kmeňoch po 6-8 detí, spíme v stanoch, väčšinu jedla si varíme sami, staráme sa o mladších a hrou sa pripravujeme na život. Viac informácií o našich
minulých aktivitách nájdete na www.royal-rangers.sk. Veríme, že tohtoročný tábor bude opäť pre všetkých veľkým dobrodružstvom, na ktoré budeme radi spomínať.