Služba deťom nemusí byť osamelá

Pracujem s deťmi podcast
Pracujem s deťmi podcast
Služba deťom nemusí byť osamelá
/

Dnes sme našimi hosťkami my samé – Lea a Natália zo Scripture Union Slovakia. Stojíme aj za webom a podcastom Pracujem s deťmi. V tomto dieli sme sa spolu porozprávali o našom pandemickom období.

Hoci sme plánovali na rok 2020 workshopy, nakoniec sme zostali doma a pracovali na materiáloch pre zbory, besiedky aj rodiny. Takto sme dokončili našu sériu detských ilustrovaných kázní, ktoré vás prevedú knihou Exodus a Efežanom.

Natálii sa podarilo dokončiť skvelý materiál pre besiedky, ktorý vás prevedie všetkými starozákonnými kráľmi. Tento materiál nájdete v našej knižnici, spolu s množstvom vynikajúcich materiálov, ktoré sme tam za posledný rok a pol uverejnili na stiahnutie zadarmo! A môžu tam byť aj vaše materiály, na ktorých ste pracovali, ale neviete ako sa s nimi podeliť. Stačí nám ich poslať na pracujemsdetmi@gmail.com a my ich pridáme do knižnice, kde budú slúžiť ďalším ľuďom.

Posledný materiál, ktorý sa nám tento rok podarilo dokončiť je knižka, ktorá vás prevedie biblickým štúdiom Evanjelia podľa Marka – táto je pre dospelých, ale momentálne dokončujeme aj verziu pre deti!

Okrem toho sa nám tento rok podarilo mnohých z vás spoznať na online webinároch a prostredníctvom tohto podcastu. Plnia sa nám sny o tom, že služobníci deťom na Slovensku sa budú poznať a povzbudzovať sa navzájom a preto chceme pozvať aj vás, aby sta sa nám ozvali. Naučili nás to, čo viete, poslali materiál do knižnice. Radi vás pozveme ako lektora na webinár alebo hosťa do podcastu!

Aby vám nikdy neušlo nič nové, čo sa na platforme Pracujem s deťmi deje, najlepšie, čo môžete urobiť je začať odoberať náš newsletter. Najnovšia informácia sa týka konferencie KDS, ktorá je preložená na jeseň 2021. No nás zaujíma, o aký seminár na tejto konferencii by ste mali záujem vy – napíšte nám.