S5E2: Ako išlo evanjelium do sveta – Nová úloha

Pracujem s deťmi podcast
Pracujem s deťmi podcast
S5E2: Ako išlo evanjelium do sveta - Nová úloha
/

Ako išlo evanjelium do sveta je séria knižiek pre učiteľov alebo rodiny, ktorá vám pomôže sprevádzať deti celou biblickou knihou Skutkov. V tejto knižke nájdete 28 lekcií a v tomto podcaste by sme sa radi pozreli na každú z nich.

V tomto dieli rozoberáme druhú lekciu z našej knižky zo Skutkov. Je to dôležitá časť, v ktorej Ježiš ešte predtým než odíde k Otcovi, odovzdá svojim učeníkom úlohu – byť svedkami toho, čo videli a počuli a zobrať toto svedectvo do Jeruzalema, Judska, Samárie až do končín zeme.

Práve táto úloha definuje dej knihy Skutkov a práve ona bola inšpiráciou pre názov našej knižky. Je dôležité vidieť, ako sa úloha, ktorú Ježiš dal svojim učeníkom stala katalyzátorom pre všetko, o čom si čítame v tejto biblickej knihe ďalej, ale aj celú cirkevnú históriu.

Ako sa tento príbeh učil vám? Napíšte nám vaše skúsenosti a tipy na to, čo vám fungovalo na sociálne siete alebo mailom na pracujemsdetmi@gmail.com

Ak knižku o Skutkoch ešte nemáte, môžete si ju veľmi ľahko objednať cez náš objednávkový formulár.

Ďakujeme za vašu podporu! Ak sa vám podcast páči, zdieľajte ho so svojimi priateľmi. Ak by ste náš podcast chceli podporiť aj malou finančnou čiastkou, môžete tak spraviť cez portál ďakujeme.sk.

Tento podcast je sponzorovaný organizáciou Scripture Union Slovakia a vyrobenú pre platformu Pracujem s deťmi.