S4E1: Prepočítavam – Aké je to byť mamou štyroch chlapcov

Pracujem s deťmi podcast
Pracujem s deťmi podcast
S4E1: Prepočítavam - Aké je to byť mamou štyroch chlapcov
/

Možno ste si všimli, že na našom blogu začali pribúdať autorské články od Mišky Čechovej. Sú to zápisky z jej dobrodružstiev z výchovy štyroch chlapcov. Každý mesiac sa s nami podelí o niekoľko z nich. Veľmi sa z týchto článkov tešíme.

Mišku sme sa rozhodli vyspovedať aj v štvrtej sérii nášho podcastu. Túto sériu sme nazvali Prepočítavam, pretože rodičovstvo nie je o tom, že si nájdeme jeden systém, ktorý nám vyhovuje a ten budeme používať dvadsať rokov. Systémy v rodine sa konštantne menia. Deti rastú, pribúdajú, menia sa ich potreby, rozvrhy, situácia v rodine, aj vo svete.

V prvom dieli sme Mišku trochu spoznali. Dozvedeli sme sa o tom, kto sú jej deti, ako sa jej darí prepočítavať pri ich výchove. Povedala nám aj, aký bol prechod zo sedemročného obdobia vychovávania jedináčika k výchove troch drobcov a jedného veľkáča, v čom sa jej darí a v čom sa nedarí.

Poďte s nami spoznať veselú osôbku, ktorou je Miška Čechová a spoločne sa určite niečo naučíme.

Ďakujeme za vašu podporu! Ak sa vám podcast páči, zdieľajte ho so svojimi priateľmi. Ak by ste náš podcast chceli podporiť aj malou finančnou čiastkou, môžete tak spraviť cez portál ďakujeme.sk.

Tento podcast je sponzorovaný organizáciou Scripture Union Slovakia a vyrobenú pre platformu Pracujem s deťmi.