S3E5: Rodina s malými deťmi nie je súčasťou cirkvi iba v nedeľu

Pracujem s deťmi podcast
Pracujem s deťmi podcast
S3E5: Rodina s malými deťmi nie je súčasťou cirkvi iba v nedeľu
/

V piatom, predposlednom dieli našej série sa rozprávame o tom, že cirkev nie sú len nedeľné bohoslužby. To je pre rodičov s malými deťmi veľmi dôležitá skutočnosť.

Malé deti sú často choré a napriek všetkej snahe sa vám nemusí každú nedeľu podariť prísť na bohoslužby. No aj cez týždeň sa môžete stretávať s niekým z vašej zborovej rodiny.

Môžete sa spolu modliť pri tom, ako sa vaše deti hrajú v parku. Alebo si čítať z Biblie, kým si poobede pospia. Pri kočíkovaní môžete dobehnúť nedeľnú kázeň s nahrávky a potom sa o nej s niekým porozprávať po telefóne.

Naša hosťka Sisa Henželová pripomína všetkým rodičom na rodičovskej dovolenke, aby nezanedbávali starostlivosť o svoj duchovný život a svoje osobné miesto v lokálnej cirkevnej komunite.

Je to veľmi dôležité!

Nový formát podcastu bude tvoriť séria, v ktorej sa budeme rozprávať len s jedným človekom a tento rohovor bude vychádzať po častiach vo forme tzv. minizód. Desaťminútoviek, ktoré stihnete zhltnúť pri rannej káve.

Ďakujeme za vašu podporu! Ak sa vám podcast páči, zdieľajte ho so svojimi priateľmi. Ak by ste náš podcast chceli podporiť aj malou finančnou čiastkou, môžete tak spraviť cez portál ďakujeme.sk.

Tento podcast je sponzorovaný organizáciou Scripture Union Slovakia a vyrobenú pre platformu Pracujem s deťmi.