S4E6: Prepočítavam – Ako pri rodičovstve nezabudnúť na svoj vzťah s Bohom

Pracujem s deťmi podcast
Pracujem s deťmi podcast
S4E6: Prepočítavam - Ako pri rodičovstve nezabudnúť na svoj vzťah s Bohom
/

Najdôležitejšia téma na záver. V našich podcastoch často hovoríme o vedení detí k Bohu. A vždy skončíme pri tom, že ak niečo sami nemáme, nebudeme to vedieť odovzdať ďalej. Takže koniec koncov je vedenie detí k Bohu o tom, ako blízko sú pri Bohu rodičia.

Preto sme tejto téme venovali celú poslednú epizódu v našej sérii Prepočítavam. Aj pri boji o čas v Božej prítomnosti treba často prepočítavať. Situácia sa mení s vekom detí, s tým, či človek v istom momente nastúpi do práce, či s tým, či je človek ranný alebo večerný tip.

Miška Čechová, naša hosťka, nám úprimne hovorila o tom, ako o svoj čas s Bohom bojuje a prečo je to pre ňu také dôležité. Sme vďační za celú sériu skvelých rozhovorov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Ak vás čokoľvek na týchto rozhovoroch zaujalo, napíšte nám alebo aj priamo Miške. Určite sa potešíme.

Ďakujeme za vašu podporu! Ak sa vám podcast páči, zdieľajte ho so svojimi priateľmi. Ak by ste náš podcast chceli podporiť aj malou finančnou čiastkou, môžete tak spraviť cez portál ďakujeme.sk.

Tento podcast je sponzorovaný organizáciou Scripture Union Slovakia a vyrobenú pre platformu Pracujem s deťmi.