S4E2: Prepočítavam – Ako rozmýšľať nad vedením detí k Bohu

Pracujem s deťmi podcast
Pracujem s deťmi podcast
S4E2: Prepočítavam - Ako rozmýšľať nad vedením detí k Bohu
/

V štvrtej sérii nášho podcastu sme sa rozhodli vyspovedať Mišku Čechovú, autorku skvelých zápiskov, ktoré raz mesačne uverejňujeme na našom blogu.

Túto sériu sme nazvali Prepočítavam, pretože rodičovstvo nie je o tom, že si nájdeme jeden systém, ktorý nám vyhovuje a ten budeme používať dvadsať rokov. Systémy v rodine sa konštantne menia, pretože deti rastú, pribúdajú, menia sa ich potreby, rozvrhy, situácia v rodine, aj vo svete.

V druhom dieli nám Miška porozprávala viac o tom, ako jej ide vedenie detí k Bohu. Hovorili sme o tom, ako využiť obdobia, kedy sú deti dlhšie doma, o tom, ako si vytvárať príležitosti na spoločný čas strávený v Božej prítomnosti, ale aj o tom, ako to zvládať, keď sa to nedarí. Vedenie detí k Bohu je privilégium aj zodpovednosť a my sme vďační za Miškinu úprimnosť pri rozhovore na túto tému.

Ďakujeme za vašu podporu! Ak sa vám podcast páči, zdieľajte ho so svojimi priateľmi. Ak by ste náš podcast chceli podporiť aj malou finančnou čiastkou, môžete tak spraviť cez portál ďakujeme.sk.

Tento podcast je sponzorovaný organizáciou Scripture Union Slovakia a vyrobenú pre platformu Pracujem s deťmi.